Cole & Mason

Je přední světový výrobce na mlýnky určených pro sůl a pepř tzv. pepřenky, solničky. Nabízí mlýnky opravdu pro každého, určitě si zde najdete ten správný dle svého vkusu. Naši nabídku budeme stále rozšiřovat, jelikož tato značka má ve svém portfoliu mlýnky všech tvarů a provedení, od klasických ručních mlýnků pro vášnivé kuchaře až po elektrické mlýnky pro fajnšmekry.

Mlýnky jsou přesně frézované s prvotřídním designem, můžete na nich vidět pečlivou řemeslnickou práci a zpracování tak, aby Cole & Mason mlýnky byly na Vašem stolem kultovním objektem.

Mlýnky na pepř a sůl jsou vyrobeny z akrylátu, bukového dřeva nebo nerezové oceli a mají vždy odlišné charakteristiky: klasické, tradiční, futuristické nebo barevné.

Podívejte se do naší nabídky, pokud nenajdete ten pravý napiště nám, jaké mlýnky by se Vám líbily a nabídku rozšíříme dle Vašeho požadavku.

O COLE & MASON

Cole & Mason je součástí skupiny DKB, kteří již přes 60 let navrhují a vyvýjí nádobí, a to z centrály v Anglii. Cole & Mason sdílí vášeň pro vaření a dobré chutě. Ať už jde o jednoduchou večeři nebo oslavu, Cole & Mason zajišťuje správné vybavení pro Vaše koření, které může přinést velké rozdíly.

Cole and Mason a jejich ocenění:

Housewares Innovation Awards Finalist 2015
CoolBrands Vítěz 2014-15
Housewares Innovation Awards Vítěz 2011
Excellence in Housewares Vítěz

Inovace a styl byly jádrem Cole & Mason od roku 1919, kdy byla zahájena výroba prvního mlýnku a pokračovali dále v expanzi a vývoji dalších. Níže můžete vidět vývoj této značky, kde je vidět jejich tradici ve výrobě mlýnků na koření.

 

Typy mechanismu:

Gourmet Precision a Precision mechanismus

Mechanismus - Grourmet Precision                                                             Mechanismus - Precision

cole & mason mleci mechanismus   cole & mason mleci mechanismus

Profesionální mletí pepře a soli

Můžete si vybrat až s 6ti hrubosti mletí pro pepř a 3 pro sůl.

hrubost mletí pepř a sůl

Mechanismus - Gourmet Precision a Precision

Precision - mechanismus z uhlíkové oceli pro pepř

Mechanismus z uhlíkové oceli je navržen tak, aby pepř svlékl a né rozdrtil, drcení může potlačit chuť. Postupné svlékání pepře vytahuje z pepře přírodní olej, což je opravdu hodně chuti,aroma a je to ideální pro nejlepší kořenění během a po vaření. U všech mlýnků Precision je možné nastavit hrubost mletí. Gourmet Precision mlýnky převezmou kontrolu nad mletím a můžete u nich vybírat ze 6 hrubosti mletí, můžete si vybrat z jemného mletí vhodné do omáček nebo jednoduše přepnout na hrubé vhodné na steaky a pizzu.

Mechanismus je z uhlíkové oceli. Uhlíková ocel je pokovená, což jí chrání proti korozi, zvyšuje tak životnost a  její výkon tak je více odolný. Dokonale ostrá konstrukce mechanismu zajišťuje dlouhotrvající mletí a pružinová konstrukce zajišťuje celkovou odolnost. Uvnitř je kovová tyč, která zaručuje dodatečnou pevnost. Tento mechanismus nepodléhá korozi během používání takže můžete mlít/brousit, kořenit, dochucovat s důvěrou. Výrobce zaručuje doživotní funkci jeho mechanismů.

Sůl nesmí být použita v tomto mechanismus z uhlíkové oceli, jelikož způsobuje korozi materiálu a navíc by přicházela o důležité minerály. Nikdy tak nepřehazujte sůl za pepř pokud máte mlecí mechanismus z uhlíkové oceli.

Precision - keramický mechanismus pro sůl

Tento mechanismus je keramika vyrobena z oxidu hlinitého. Keramika - oxidu hlinitého je jako diamant, je jedním z nejtvrdších materiálů, který člověk zná, 60% silnější než běžné steatitonové keramické komponenty. Tento ostrý mechanismus "prořízne kamennou sůl a vytvoří tak jedinečnou chuť pro ochucení Vašeho jídla. Mechanismus je opravdu přesný, ostrý a vzhledem k pružine je možné nastavit i hrubost mletí během i po vaření.  Grourmer Precision mlýnky převezmou kontrolu a je možné u nich nastavit 3 druhy hrubosti mletí, můžete vybrat jemné vhodné do omáček nebo hrubé pro rajčatové saláty a pizzy.

Materiál působí proti korozi, což zajišťuje, že sůl nebude korodovat. Je také odolný vůči ucpání, keramika je nestatická a tak zajišťuje stálý výkon při mletí soli.

Mechanismus pro každodení použití

Nerezová ocel pro pepř

Slinutý nerezová ocel je vyrobena z práškového vysokotlakého lisované oceli. Ideální právě pro použití jako mlecí mechanismus pro pepř. Mechanismus je navržen tak, aby postupně pepř svlékal a né drtil jako jiný mlýnky. Po dlouhém zkoumání bylo zjistěno, že drcení potlačuje chuť pepře. Postupné loupání pepře uvolňuje více chuti, vůně a je ideální pro kořenění během i po vaření. Slinutý proces znamená delší životnost a nelakovaná ocel je nedílnou součástí antikorozní funkce, což produkuje a udržuje dokanale mletý pepř v každé sezóně pro vaše jídlo. Tento mechanismus nebude korodovat během používání, takže můžete s chutí mlít, kořenit a dochucovat s jistou doživotní zárukou.

Mechanismus na sůl z nylonu

Tento mechanismus se vyrábí vstřikováním do formy z plastu při vysokém tlaku. Je vhodný pro mletí soli, jelikož  je dostatečně tvrdý a sůl dokáže rozemlít na velmi jemnou.

Stránky výrobce: Cole & Mason, www.coleandmason.com

Vyberte si ten Váš mlýnek, více na našem e-shopu: Cole & Mason, eshop

 

ZNAČKA COLE AND MASON V ROCE 2019 OSLAVILA 100 LET!

COLE AND MASON

COLE AND MASON

COLE AND MASON

doprava zdarma

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení