O nás a naše značky

O NÁS A NAŠE ZNAČKY

Naše společnost původním názvem Fresh image vznikla v roce 2010, kdy jsme se zamilovali do výrobků Jamie Oliver a zejména úžasného výrobku Flavour Shaker. Jsme velmi rádi, že se nám povedlo stát se přímými dovozci a že společnost DKB Household UK Ltd. se rozhodla s námi spolupracovat. Výrobky dovážíme do České  i Slovenské republiky a máme je tak skladem k okamžitému odeslání.

Ke značce Jamie Oliver jsme postupně přibrali další značky, které nás nadchly pro svojí jedinečnost a vysokou kvalitu. Mlýnky Cole & Mason jsou vyvíjeny už od roku 1919 a vyhráli několik ocenění právě pro dokonalý mlecí mechanismus. Tato značka, ale stále vyvíjí nové a nové technologie mletí a stále své mlýnky zdokonaluje. Jsme velmi hrdí, že i Hilton má tyto mlýnky na svých stolech. Značka Ken Hom se jmenuje podle světoznámého kuchaře asijské kuchyně a majitelem nyní Michelinské hvězdy Ken Hom. Jejich pánve jsou z uhlikové oceli, což je zcela jedinečné a geniální. Ken Hom byl prvním průkopníkem čínského vaření v Americe a Evropě. My jsme tak přesvědčeni, že o vaření a tedy i nádobí okolo asijské kuchyně ví opravdu hodně. O Jamie Oliverovi asi ani nemusíme moc říkat, ale jeho skvělé a hravé vaření je známé po celém světě. Kromě skvělých jídel, společně s firmou DKB Household UK Ltd. vyvíjí výrobky do kuchyně, které jsou zábavné, krásné a jedinečné. 

Postupně jsme tak naši nabídku rozšiřovali a stále rozšiřujeme. Jsme rádi, že se stále zvětšuje i naše síť velkoodběratelů, které uvádíme na našich stránkách (záložka Kontakty). Jen u nás a u nich můžete získat perfektní servis.

Naše nabídka byla později rozšířena o piknikové koše, které jsou dováženy z Anglie. Jsou vyráběny s požadavekem na vysokou kvalitu a koše jsou pleteny ručně. Určitě zajímavá je i naše Fresh nabídka, která se bude stále rozšiřovat.

V roce 2013 jsme se rozhodli přejmenovat naší společnost na Fresh COOK, aby jsme byli blíže k tomu, co právě děláme, dovážíme opravdu krásné, svěží a kvalitní kuchyňské doplňky.

FRESH COOK

A naše motto, BE HAPPY IN THE KITCHEN; pokud použijete naše náčiní a doplňky věříme, že budete šťastný ve Vaší kuchyni a vaření Vám půjde samo.

Tým Fresh Cook

 

NAŠE ZNAČKY:

COLE AND MASON

 

 

JAMIE OLIVER

 

 

 

KEN HOM

doprava zdarma

Přihlášení

Tyto internetové strány používají soubory cookies. Více info. Co jsou cookies.