Zpět

Novinky Fresh Cook a spolupráce Dobrý Krám

Přidáno: 29. 1. 2016 20:00:00 Počet shlédnutí: 2171

29 Leden 2016

Nový rok nám začal a rádi bychom Vám chtěli přiblížit, co Vás tento rok bude s Fresh Cook čekat. Můžeme Vám už teď slíbit, že brzy se na našem e-shopu objeví novinky Jamie Oliver, Ken Hom i Cole&Mason. Pomalu je připravujeme a první kousky by měly být v našem skladu koncem února. My jsme je už viděli a musíme říci, že se máte opravdu na co těšit.

Novinky Fresh Cook a spolupráce Dobrý Krám

Další novinkou budou zajímavé články z řady Zdravé jídlo. Budeme psát nejen o Jamie Oliverovi, ale také o zdravých potravinách, zajímavých projektech, českých výrobcích a mnoho dalšího. Chceme podpořit zdravé vaření a upozornit také na projekty, kterým sami důvěřujeme!

A rovnou bychom Vám hned rádi představili novou spolupráci s e-shopem zaměřeným na české a moravské delikatesy. Internetový obchod  DobrýKrám.cz Vám nabízí to nejlepší, co v naší zemi máme. Například ty nejlepší marmelády na světě od Romany Šafránkové. Její Citron Mojito získala dvojitou zlatou medaili na světové soutěži v britském Dalemain.

Dobry kram

Výborné chutney omáčky a pesta, třeba pesto z medvědího česneku z Horňácké farmy nebo cibuládu si jednoduše zamilujete. Výborná je česká káva od Petra Frolíka, balená v krásné dárkové plechovce.  Když budete smažit, pražit, péct či grilovat na našich profi  pánvích Ken Hom, určitě využijete přepuštěné máslo. Je to máslo zbavené bílkoviny a vody a díky tomu, je tak odolnější vůči vysokým teplotám. Jen tak se Vám nepřepálí.  

Dobry kram

Na saláty či marinády nebo mírné zahřívání použijte za studena lisované oleje.  Ten dýňový a řepkový jsou přímo fantastické. Krásně voní a mají úžasnou chuť. A pokud Vás honí mlsná, dejte si Českokrumlovský karamel. Je to ten nejcennější karamel v republice, získal totiž ocenění Regionální potravina roku.

Dobry kram

Je toho opravdu hodně, co DobrýKrám.cz nabízí. Mrkněte na stránky a podívejte se na krásné fotky, které ukazují, jak produkty skutečně vypadají pod víčkem. Doporučujeme se zaměřit i na články, které jsou psány s láskou k těmto pochutinám.

Já Vám mohu potvrdit, že každá delikatesa na tomto e-shopu je vybírána opravdu pečlivě. Majitelé tohoto projekt Zbyněk Glos a Michal Rada nejen nejdříve každou ochutnají, ale také navštěvují místa v České republice, výrobny, kde tyto úžasné produkty vznikají. Mají tak možnost před zařazením výrobku vždy nahlédnou doslova pod pokličku!

Dobry kram

My tomuto projektu přejeme hodně štěstí a věříme, že ho budete s námi nejen sledovat, ale i ochutnávat :).

Více o tomto eshopu najdete na www.dobrykram.cz.

My jsme si přivezli několik prvních delikates na ochutnávku. A už nyní můžeme potvrdit, že stojí opravdu za to!

ochutnavka dobry kram

Snad se Vám náš první článek líbil a budete se s námi těšit na další cesty za zdravým jídlem.

Děkujeme za Vaši návštěvu.


Tým Fresh Cook

autor clanku dobry kram

doprava zdarma

Přihlášení

Tyto internetové strány používají soubory cookies. Více info. Co jsou cookies.