Zpět

FOOD REVOLUTION DAYS! ROZDÁVÁME DÁRKY!

Přidáno: 20. 5. 2016 13:30:00 Počet shlédnutí: 1439

20 Květen 2016

Dnes vypukl tolik očekávaný Food Revolution Days. Je neuvěřitelné, jak se Jamie Oliverovi povedlo rozšířit tento den po celém světě a třeba se jednou zapíše do dějin jako oslava jídla. Bylo by hezké slavit s přáteli, sousedy, rodinou tento den nad dobrým jídlem každý rok jako jiný svátek. Proč neudělat z tohoto dne tradici, když vychází z tak dobrého úmyslu.

FOOD REVOLUTION DAYS! ROZDÁVÁME DÁRKY!

Jamie Oliver opravdu dělá a udělal revoluci ve zdraví, snad si někteří vzpomenou na jeho začátky revoluce v Americe, kde se nejdříve setkával s neúspěchem a nepochopením. Nakonec se mu povedlo najít cestu a některé změny se podařily. Jeho pořad získal ocenění a dodnes je vysílán po celém světě.


Možná by stálo si připomenout, že tento den započal Jamie Oliver jako televizní pořad FOOD REVOLUTION v Americe, kdy chtěl změnit školní stravování a pomoci tak v boji proti obezitě.

To, co ukázal světu bylo neuvěřitelný, že děti neznají bramboru, nevědí, jak vypadá brokolice, ale vědí co jsou hranolky a kečup. A právě Jamie Oliver jim otevřel oči, že jídlo může být hravé, barevné a veselé.

 

FOOD REVOLTION DAYS


Nedějte stejné chyby a podívejte se na talíř, co jedí Vaše děti. Někdy je to těžké, protože brokolice a jiná zelenina nejsou zrovna moc lákající pro děti, ale vždy se dají najít zdravé věci, které Vaše děti milují. Vezměte různé druhy zeleniny, sýra, masa, ovoce a nechte Vaše děti vytvořit si jídlo dle své fantazie. Uvidíte, že svoje výtvory si rády snědí nebo vyzkoušíte sami, co Vám vytvořili.


Jídlo je zábava a hra, tak dnes a celý víkend mu věnujte větší pozornost!!

 

ROZDÁVÁME DÁRKY!

JAMIE OLIVER FOOD REVOLUTION DAYS ČR


A NAKONEC MALÉ PŘEKVAPENÍ – ABYCHOM VÁS V REVOLUCI VÍCE PODPOŘILI, ROZHODLI JSME SE VĚNOVAT 30 DÁRKŮ JAMIE OLIVER POTRAVINY. STAČÍ NÁM JEN POSLAT FOTOGRAFIE Z VAŠÍ FOOD REVOLUTION DAYS na redakce@freshcook.cz + POSLAT ADRESU, KAM MÁME DÁREK ZASLAT NEBO NÁM POSLAT PŘÍMO NA FACEBOOK! Navíc musíte být naším fanouškem na facebooku.


Těšíme se na Vaše příspěvky.


Přejeme Vám krásný den a víkend. Sami se právě chystáme na nákup do farmářského obchůdku a těšíme se na dnešní grilování!


Tým Fresh Cook

FRESH COOK

 

A ZDE OD JAMIE OLIVERA:

FOOD REVOLUTION   JAMIE OLIVER FOOD REVOLUTION DAYS ČR

 

JAMIE OLIVER FOOD REVOLUTION DAYS ČR   JAMIE OLIVER FOOD REVOLUTION DAYS ČR

doprava zdarma

Přihlášení

Tyto internetové strány používají soubory cookies. Více info. Co jsou cookies.