O nás a naše značky

O NÁS A NAŠE ZNAČKY

Naše společnost Fresh image vznikla v roce 2010, kdy jsme se zamilovali do výrobků Jamie Oliver a zejména úžasného výrobku Flavour Shaker. Jsme velmi rádi, že se nám povedlo stát se přímými dovozci a že společnost DKB Household se rozhodla s námi spolupracovat. Výrobky dovážíme do České republiky a máme je skladem k okamžitému odeslání.

Ke značce Jamie OLiver jsme postupně přibrali další značky, které nás nadchla pro svou jedinečnost. Mlýnky Cole & Mason jsou vyvíjeny už od roku 1919 a vyhráli několik ocenění právě pro jedinečný mleci mechanismus. Značka Ken Hom byla se jmenuje podle světoznámého kuchaře asijské kuchyně a majitelem nyní Michelisnké hvězdy Ken Hom. Jejich pánve jsou z uhlikové oceli, což je zcela jedinečné a geniální. O Jamie Oliverovi asi ani nemusíme moc říkat, ale jeho skvělé a hravé vaření je známé po celém světě. Kromě skvělých jídel, společně s firmou DKB Household vyvíjí výrobky do kuchyně, které jsou zábavné, krásné a jedinečné. 

Postupně jsme tak naši nabídku rozšiřovali a stále rozšiřujeme. Jsme rádi, že se zvětšila i naše síť velkoodběrateů, které uvádí na našich strákách. Jen u nás a u nich můžete získat individuální a jedinečný přístup.

Naše nabídka byla později rozšířena o piknikové koše, které jsou dováženy z Anglie. Jsou vyráběny s požadavekem na vysokou kvalitu a koše jsou pleteny ručně. Určitě zajímavá je i naše Fresh nabídka, která se bude stále rozšiřovat.

A v roce 2015 jsme se rozhodli přejmenovat na Fresh COOK, aby jsme byli blíže k tomu, co děláme.

A naše motto, BE HAPPY IN THE KITCHEN; pokud použijete naše náčiní a doplňky věříme, že budete šťastný ve Vaší kuchyni a vaření Vám půjde samo.

Tým Fresh image

 

NAŠE ZNAČKY:

     

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info