RECEPTY

JAK NYNÍ FUNGUJE: Vážení zákazníci, fungujeme beze změny. Zboží máme skladem a ihned odesíláme. A jak fungují naši dopravci, DPD změna jen v platbě, zde můžete platit buď bankovním převodem nebo při převzetí platební kartou. Zásilkovna - zde si jen zkontrolujte zda je otevřené vaše výdejní místo, jinak beze změny; Česká pošta taktéž beze změny. Prosím jen u převzetí zásilek dodržujte bezpečností nařízení a přebírejte jej prosím v roušce. Děkujeme Vám za Vaší objednávku a v této době Vám děkujeme dvojnásob. Pokud budete mít jakýkolov dotaz, tak nám volejte na 722588565 nebo pište na info@freshcook.cz.

RECEPTY

Vážení zákazníci, tato stránka se pomalu připravuje! A co Vás zde čeká? Budou zde recepty od Jamieho Oliver, zaměříme se také na tipy na asijskou kuchyni dle Ken Hom nebo jen na míchání koření Cole & Mason, také sem dáme naše osobní tipy nebo právě Vaše.  Pokud by jste rádi přidali Váš příspěvek, neváhejte nás kontaktovat, pošlete nám recept na redakce@freshcook.cz. Pravidelné a pěkné příspěvky rádi odměníme!

Sledujte nás na facebooku a našich stránkách.

Tým Fresh COOK

jamie  jamie  jamie

 

 

Jarní cizrnový salát

Skvělý salát pro jarní i letní horké dny. Druh: bezlepkové, dietní, vhodné pro sportovce, vegetariány, lehké Doba přípravy: 10 minut Čtěte více ->

www.freshcook.cz

Přihlášení

Tyto internetové strány používají soubory cookies. Tyto informace používáme pro zlepšení webových stránek, analytické služby a cílenou reklamu. Více info. Co jsou cookies.