Jamie Oliver kuchařka 15 minut v kuchyni

Jamie Oliver kuchařka 15 minut v kuchyni

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

AKCE

Kuchařka přináší skvělé a revoluční recepty od Jamie Olivera, které budete schopni připravit za 15 minut.

614 Kč s DPH

Dostupnost: Vyprodáno

Výrobce: MLD Publishing s.r.o.

Nová kuchařka Jamieho Olivera tak volně navazuje na jeho předchozí úspěšný titul „Jamie Oliver – 30 minut v kuchyni". Kniha čtenáře naučí vařit v každodenních podmínkách na konci pracovního dne, kdy je potřeba připravit rychlé a zdravé hlavní jídlo, které nakrmí celou rodinu. „Kniha je zcela a úplně věnována tomu, co vy, tedy veřejnost, chcete – bleskově připravené chutné a výživné jídlo na každý den," dodává Jamie Oliver.

jamie oliver 15 minut

Jídla v knize splňují téměř nemožné zadání. Jsou zároveň nutričně a chuťově vyvážená, nezávisí na drahých surovinách a jejich příprava je bleskově rychlá. Recepty jsou načasovány asi na 15 minut přípravy, i začátečníkům ale umožní připravit skvělé jídlo na konci vytíženého pracovního dne.
Průměrná cena chutného a nutričně vyváženého jídla připraveného podle receptů z knihy se pohybuje okolo 110 Kč na osobu. Každá jednotlivá porce pak obsahuje zhruba 580 kalorií a obsahuje maximálně vyvážený poměr živin.
Recepty jsou rozděleny do 9 hlavních kapitol podle typu jídla – kuře, hovězí, vepřové, jehněčí, ryby, těstoviny, polévky a sendviče, zelenina, snídaně. Řada receptů je vegetariánských, takže se úplně obejdou bez masa.
„Nápady jsem čerpal z celého světa a snažil se o chutě, které máme v oblibě snad všichni. Pohrál jsem si s klasickými jídly, jako je kuře, steak nebo těstoviny, inspiroval se pouličními pochoutkami z Asie, skvělou chutí a vůní marockých lahůdek, vymakal jsem famózní saláty a ještě spoustu dalšího," popisuje široký záběr knihy sám Jamie Oliver.

Specifikace:

  • 287 stran
  • vazba: vázaná - pevná
  • název: Jamie Oliver - 15 minut v kuchyni
  • rok vydání: 2013
  • ean kód: 9788090500327
  • rychlé a chutné recepty pro ty, co nechtějí trávit v kuchyni příliš času

Nový komentář

* (Povinné)

www.freshcook.cz

Přihlášení

Tyto internetové strány používají soubory cookies. Více info. Co jsou cookies.