Jamie Oliver kuchařka 5 INGREDIENCÍ - Pro snadná a rychlá jídla

Jamie Oliver kuchařka 5 INGREDIENCÍ - Pro snadná a rychlá jídla

AKCE

Nemáte dost času na vaření? Je v ledničce jen pár věcí? Potřebujete inspiraci? Žádný problém! Tato kuchařka je ta nejjednodušší, nejsrozumitelnější a uživatelsky nejvstřícnější, jakou Jamie doposud napsal.

584 Kč s DPH

649 Kč s DPH Sleva 65 Kč

Dostupnost: Vyprodáno

Výrobce: MLD Publishing s.r.o.

Čtenáři si díky ní uvědomí, jak nepřeberné množství může v kuchyni poskytnout pouhých pět ingrediencí, vtipně kombinovaných do naprosto lahůdkových jídel.

V každém receptu najdete triky a techniky, jak rychle dosáhnout skvělých výsledků a Jamie věří, že se mu prostřednictvím této knihy podaří přitáhnout k vaření ještě víc lidí. Je plná skvělých a přitom zcela jednoduchých receptů – jídla jsou buď za chvilku na stole, nebo vyžadují z naší strany jen minimální vlastní přípravu a poté jsou ponechána dlouhému, pomalému vaření, díky němuž získají úžasnou, plnou chuť.

Najdete v ní přes 130 úplně nových receptů z osvědčených a oblíbených surovin jako je kuře, hovězí, vepřové a jehněčí maso, spolehlivé postupy na přípravu ryb i ty, které jsou opravdovou poctou kuchyňským možnostem vajec, zeleniny a salátů, těstovin a rýže, na jejichž přípravu tu najdete bezpočet nápadů. A to vše doplňují ještě neodolatelné cukrovinky a sladkosti, na které se sbíhají sliny. Je to neuvěřitelně nápaditá kuchařka a inspirace, kterou z ní načerpáte, ve vás probudí ohromnou chuť pustit se do vaření.

U každého receptu také najdete vtipný vizuální „seznam" potřebných ingrediencí, počet porcí, dobu přípravy, snadný postup a ucelenou nutriční informaci tak, aby vše bylo snadné, jasné a přehledné.

To vše z knížky 5 INGREDIENCÍ činí Jamieho doposud uživatelsky nejvstřícnější kuchařku. Sám Jamie o ní říká: „Zkušenost s psaním téhle knížky byla úžasná a inspirující. A abych byl upřímný, naučila mě troše pokory, protože někdy jsou ty nejjednodušší věci v životě ty nejlepší. Nechápu, že mi trvalo 20 let, než mi to došlo! Jde mi doslova o transparentní, naprosto jednoduché vaření. Každé jídlo je poctou úžasné kombinaci pouhých pěti ingrediencí a věřte mi, tohle je opravdu kuchařka, podle které budete vařit – v kuchyni vám povede ruku a zároveň vám rozproudí sliny v ústech. Všechna jídla jsme neuvěřitelně pečlivě testovali jak na kuchařích, tak na lidech, kteří dosud nevařili. Z téhle knížky mám dobrý pocit a nemůžu se dočkat, až bude na trhu."

Jsme hrdí na to, že můžeme tuto kuchařku Jamieho Olivera představit českým čtenářům v tak krátké době od jejího anglického vydání (v originále vyšla letos na konci léta). Je skutečně založena na geniálním nápadu a myslíme si spolu s autorem, že zcela změní váš přístup k vaření.

Specifikace:

  • 320 stran
  • vazba: vázaná - pevná
  • název: Jamie Oliver - 5 ingrediencí
  • rok vydání: 2017
  • ean kód: 9788090500396
  • rychlé a chutné recepty pro ty, co nechtějí trávit v kuchyni příliš času

Nový komentář

* (Povinné)

www.freshcook.cz

Přihlášení

Tyto internetové strány používají soubory cookies. Tyto informace používáme pro zlepšení webových stránek, analytické služby a cílenou reklamu. Více info. Co jsou cookies.