Jamie Oliver 30 minut v kuchyni

Jamie Oliver 30 minut v kuchyni

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

AKCE

Opět v prodeji!!! Kuchařka přináší skvělé a revoluční recepty od Jamie Olivera, které budete schopni připravit za 30 minut.

428,90 Kč

536,40 Kč Sleva 107,40 Kč

Dostupnost: vyprodáno

Výrobce: MLD Publishing s.r.o.

Jamie si ve svém dalším počinu, kuchařce „Jamie Oliver 30 minut v kuchyni", nastavil odvážnou metu – do magické půlhodiny, jež je pro spoustu lidí maximálním časem, který jsou ochotní vaření věnovat, vměstnal kompletní menu. A proto i vy, když se vrátíte domů po dlouhém dni v práci budete podle Jamieho receptů schopni do 30 minut servírovat nejen jeden chod, ale kompletní menu.

Jak je to možné?

„Nejde o slevování z kvality. Kouzlo spočívá v organizaci práce, její rychlosti a také uplatnění vychytávek a triků, o které se se čtenáři rád podělím. Pak dokážete během chvilky na stůl položit talíře plné neskutečně dobrého jídla," vysvětluje Jamie Oliver. „Tenhle styl vaření chytře využívá každou minutku, je to přitom velká zábava a kuchyně se opět stává místem k práci, pro kterou byla stvořena," dodává hvězdný šéfkuchař.

Zbrusu nová kuchařka vás naučí uvařit 50 kompletních menu složených ze tří až čtyř chodů, které k sobě perfektně pasují. Jamie Oliver v nich kombinuje předkrmy, saláty, hlavní jídla a samozřejmě i dezerty. K některým receptům doplňuje i vhodný výběr vína či piva, nebo přidá recept na osvěžující nápoj.

Pokud si teď myslíte, že něco takového může zvládnout jen profík, ale vy rozhodně ne, Jamie vás přesvědčí, že si máte víc věřit. „Možná si myslíte, že to nedokážete, ale já vám slibuju, že ano. Každé z 50 menu ve své knize jsem pečlivě popsal, takže si nad postupy nebudete muset lámat hlavu," ujišťuje šéfkuchař.

Specifikace:

  • kompletní menu za 30 minut
  • naučte se využívat každé minuty při vaření
  • 50 kompletních menu o 3 - 4 chodech 

 

Nový komentář

* (Povinné)

Alternativní produkty

doprava zdarma

Přihlášení

Tyto internetové strány používají soubory cookies. Více info. Co jsou cookies.