Jamie Oliver kuchařka VAŘTE CHYTŘE

Jamie Oliver kuchařka VAŘTE CHYTŘE

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

AKCE

Kniha má naprosto jasný záměr – chce vám pomoct vařit chytře, nakupovat rozumně, jíst dobře a plýtvat méně.

428,90 Kč

536,40 Kč Sleva 107,40 Kč

Dostupnost: skladem

Výrobce: MLD Publishing s.r.o.

Kniha se uplatní v každé domácnosti, ať už jste dva, je vás celá rodina nebo parta studentů, kteří spolu bydlí. Najdete tu skvělá jídla plná chutí, inspirovaná samozřejmě celou řadou kuchyní světa. Každý recept je opravdu lehký, spolehlivý a především cenově dostupný. Jídlo z knihy vás na jednu porci vyjde méně než průměrná hotovka z fast foodu a nejde tady o žádné znehodnocení nebo laciné blafy; jde tady o to, abyste vařili chytře.

Orientace v knize je velmi snadná – má šest jasně definovaných kapitol (zelenina, kuře, hovězí, vepřové, jehněčí a ryby) a kromě receptů v knize najdete i spousty rad, jak nakupovat tak, aby ve vaší kuchyni bylo vše potřebné. Je v ní také spousta tipů, jak suroviny co nejlépe využít, jak je vtipně zpracovat dál a nemít žádné zbytky.

Jamie Oliver vařte chytře

"Chtěl bych vás naučit, abyste nezamířili do prvního obchodu, ale abyste si zvykli dobře vybírat a využívat jak výhodných nabídek supermarketů, tak řezníků, zelinářů, rybáren a trhů", uvádí v knize Jamie Oliver. Jamie Vás naučí, jak lidi okolo Vás dobře nakrmit tak, aby byli spokojení, měli dobré stravovací návyky, byli zdraví a přitom jste stále měli rozpočet pod kontrolou.

Všichni bychom měli znát základní informace o jídle, odkud pochází a jak ovlivňuje naše tělo. Zrovna tak bychom měli chápat důležitost dobrého a chutného jídla. Proto je na každé stránce jasná informace o kalorické hodnotě každé porce a na konci knihy najdete také velké množství informací proto, abyste si mohli dobře vybrat.

„Doufám, že vám knížka VAŘTE CHYTŘE jako JAMIE bude dobře sloužit, naučí vás připravovat krásná, vydatná jídla, která ve vás zanechají spousty příjemných vzpomínek a přitom vám spolehlivě neudělají díru v peněžence", dodává Jamie Oliver.

Překlad českého vydání dostala na starost zkušená autorka kuchařek a novinářka píšící o jídle Jitka Rákosníková. Kniha má 288 stran a obsahuje více než 100 receptů s úžasnými fotografiemi Davida Loftuse a Matta Russella. Doporučená prodejní cena knihy je 649,- Kč vč. DPH a je k dostání v široké síti knihkupectví a na internetu, a to od 10. října 2014.

Název: Vařte chytře jako Jamie

Počet stran: 288

Doporučená prodejní cena: 649,- Kč

Kniha vychází: 10.10. 2014

Specifikace:

  • snadná orientace v kuchařce
  • více jak 100 receptů
  • cenově dostupné a přitom zdravé a vydatné recepty

Nový komentář

* (Povinné)

Alternativní produkty

doprava zdarma

Přihlášení

Tyto internetové strány používají soubory cookies. Více info. Co jsou cookies.