Windsor piknikový koš pro 6 osob

Windsor piknikový koš pro 6 osob

DOPRAVA ZDARMA

Luxusní piknikový koš pro šest osob ve světlých barvách s provazovými uchy.

7290 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem ihned k dodání

Nádherný piknikový koš WINDSOR je vyroben z kvalitní pravé vrby v přírodních tónech a je doplněn o látkové polstrování v krémové barvě. Se světlými tóny koše dobře korespondují úchyty z tmavě hnědé kvalitní koženky. Okolo celého koše je konopný provaz v přírodním tónu, který slouží jako ucha na nošení.

Koš je prostorově velkoryse řešen a má kromě klasické dózy na potraviny i proutěnou krabičku na nezbytné maličkosti k piknikování.

Koš dodáváme včetně bohatého vybavení, mezi které patří sada nerez příborů, porcelánových talířků, sklenek na víno z opravdového skla, otvíráku, slánka s pepřenkou, látkové ubrousky, pikniková deka, dóza na potraviny, nerez termosky a hrnky na kávu. 

Opravdu nádherný koš.

Specifikace:

  • mezi vybavení patří: sada nerez příborů, porcelánových talířků, sklenek na víno ze skla, otvírák, slánka s pepřenkou, látkové ubrousky, pikniková deka, dóza na potraviny, nerez termosky a hrnky na kávu
  • proutěný koš s úchyty z kvalitní koženky
  • rozměry koše jsou 620 x 400 x 290 mm
Pro počet osob: 6
Záruční doba:: 2 roky
Rozměr: 620x400x290mm
Chladící taška: ne
Více kusů na objednávku: ano
Termín dodání: 5-7 dní od objednávky (počítáno všední dny)

Nový komentář

* (Povinné)

www.freshcook.cz

Přihlášení

Tyto internetové strány používají soubory cookies. Tyto informace používáme pro zlepšení webových stránek, analytické služby a cílenou reklamu. Více info. Co jsou cookies.