Jamie Oliver Artichoke Hearts Antipasti 280g

Jamie Oliver Artichoke Hearts Antipasti 280g

AKCE

Jamie Oliver artyčoky srdce

130 Kč s DPH

170 Kč s DPH Sleva 40 Kč

Dostupnost: Skladem ihned k dodání

Výrobce: Fiddes Payne Ltd.

Artyčok (Cynara scolymus) je teplomilná trvalka s lodyhou přesahující jeden metr. Přízemní listy rostou v růžici, jsou lodyžní, střídavé, velké, šťavnaté, široce vejčité, peřenoklané. Plodem je nažka. Fantastické když je podáte s parmskou šunkou nebo zamícháte do rizota s trochou parmazánu.

Artyčok je velmi unikátní delikatesa plná vitamínů, ale u nás bohužel často opomíjená. Část, kterou jíme, je vlastně poupě rostliny a existuje plno druhů. Artyčok je zdrojem vitaminu C, kyseliny listové, draslíku a je známý pro své afrodiziakální účinky. Celkově zlepšuje trávení a také látkovou výměnu. Má nízký obsah sodíku a neobsahuje žádný tuk. Jeden artyčok obsahuje pouze 25 kalorií. Každý z nás by měl zařadit artyčoky do svého jídelníčku, jsou zdravé a zároveň velmi chutné.

Jamieho řada předkrmů nabízí skutečnou chuť Středomoří. Zkuste sušená rajčata hodit na těstoviny, artyčoky zamíchat do krémového rizota nebo grilovanou papriku poházejte po domácí pizze. Předkrmy jsou vyrobeny ve Vinci, v Itálii (slavné rodiště Leonarda da Vinci).

"Po celé Itálii najdete antipasti, které slouží jako předkrm nebo lehké jídlo. Každá oblast má svůj vlastní pohled na předkrmy, takže je tu vždy něco nového, co můžete vyzkoušet. Moje nabídka zahrnuje sladká sušená rajčata, grilované papričky a něžná srdce artyčoků. Všechny jsou ručně baleny, důsledně je zde dodržována kvalita a pak jsou naloženy do směsi oleje a bylin"

Jamie Oliver

Specifikace:

  • Jamie Oliver Antipasta - Artyčoky srdce 280g

Nový komentář

* (Povinné)

www.freshcook.cz

Přihlášení

Tyto internetové strány používají soubory cookies. Tyto informace používáme pro zlepšení webových stránek, analytické služby a cílenou reklamu. Více info. Co jsou cookies.