Zpět

Nové stránky Fresh COOK

Přidáno: 14. 10. 2015 07:00:00

14 Říjen 2015

Jsme rádi, že Vám můžeme představit nové stránky Fresh Cook. Věříme, že tyto stránky Vás budou bavit stejně jako nás. Co všechno nové stránky přinesou si můžete přečíst v našem článku.

Nové stránky Fresh COOK

Pokud máte rádi krásné věci, ale praktické jako my pak jste tu správně!

Jsme opravdu rádi, že jsme se stali přímými dovozci značky Cole & Mason, Jamie Oliver, Ken Hom a pokud se Vám tyto věci budou líbit nadále přidáme další skvělé výrobky od značky Zyliss a Culinari. Všechny tyto značky vyrábí firma DKB Household, která už vyvíjí tyto výrobky od polovin minulého století a přesně ví, jak tyto výrobky mají vypadat a že Vás musí bavit.

A zde odpovědi na Vaše možné otázky...

Proč nové stránky?

Rozhodli jsme se přejít na nový název a stránky z důvodu inovací a chceme jít více s momentálním trendem. Navíc název se nám tak přiblížil k tomu, co opravdu prodáváme a to jsou kvalitní a  krásné kuchyňské doplňky.

Co přinesou zákazníkům nové stránky?

Stránky mají podrobnější popisky, větší obrázky a některé výrobky mají i dokonce videa, kde si zákazník může prohlédnout tyto výrobky v akci. Naše stránky navíc přinesou více receptů, článků o jídle, soutěží a více se budeme věnovat i novinkám na našem eshopu díky blogu. Další novinkou bude i širší nabídka platebního systému. Přínos má i pro slovenské zákazníky, kde díky FIO bance bude platba k nám mnohem snadnější a hlavně méně nákladná. Tím samozřejmě nekončíme a věříme, že do budoucna přinesou naše stránky mnohem více. Věříme, že se na nich bude příjemně nakupovat, ale že přinesou i zajímavosti pro všechny domácí kuchaře.

A na závěr máme výzvu pro naše zákazníky a fanoušky. Budeme velmi rádi za všechny příspěvky! Líbí nebo nelíbí se Vám něco na našich stránkách, zajímává Vás více nějaký produkt, rádi vaříte a chcete nám zasílat recepty, rádi píšete články o jídle, chcete si produkt prohlédnout před nákupem.... neváhejte a pište naší redakci!! na email: redakce@freshcook.cz. Předmět emailu nazvěte pro redakci Fresh COOK.

Těšíme se na Vaše příspěvky, ale samozřejmě i objednávky. Jsme rádi, když Vás budou výrobky bavit a budete spokojeni.

Děkujeme, za to, že Vás máme.

Přejeme krásný den a užijte si naše nové stránky!!

za Fresh COOK, Markéta Koudelková, Production Manager, Tel.: +420722588565

www.freshcook.cz

Přihlášení

Tyto internetové strány používají soubory cookies. Tyto informace používáme pro zlepšení webových stránek, analytické služby a cílenou reklamu. Více info. Co jsou cookies.