Zpět

Nové stránky Fresh COOK

Přidáno: 14. 10. 2015 07:00:00 Počet shlédnutí: 1990

14 Říjen 2015

Jsme rádi, že Vám můžeme představit nové stránky Fresh Cook. Věříme, že tyto stránky Vás budou bavit stejně jako nás. Co všechno nové stránky přinesou si můžete přečíst v našem článku.

Nové stránky Fresh COOK

Pokud máte rádi krásné věci, ale praktické jako my pak jste tu správně!

Jsme opravdu rádi, že jsme se stali přímými dovozci značky Cole & Mason, Jamie Oliver, Ken Hom a pokud se Vám tyto věci budou líbit nadále přidáme další skvělé výrobky od značky Zyliss a Culinari. Všechny tyto značky vyrábí firma DKB Household, která už vyvíjí tyto výrobky od polovin minulého století a přesně ví, jak tyto výrobky mají vypadat a že Vás musí bavit.

A zde odpovědi na Vaše možné otázky...

Proč nové stránky?

Rozhodli jsme se přejít na nový název a stránky z důvodu inovací a chceme jít více s momentálním trendem. Navíc název se nám tak přiblížil k tomu, co opravdu prodáváme a to jsou kvalitní a  krásné kuchyňské doplňky.

Co přinesou zákazníkům nové stránky?

Stránky mají podrobnější popisky, větší obrázky a některé výrobky mají i dokonce videa, kde si zákazník může prohlédnout tyto výrobky v akci. Naše stránky navíc přinesou více receptů, článků o jídle, soutěží a více se budeme věnovat i novinkám na našem eshopu díky blogu. Další novinkou bude i širší nabídka platebního systému. Přínos má i pro slovenské zákazníky, kde díky FIO bance bude platba k nám mnohem snadnější a hlavně méně nákladná. Tím samozřejmě nekončíme a věříme, že do budoucna přinesou naše stránky mnohem více. Věříme, že se na nich bude příjemně nakupovat, ale že přinesou i zajímavosti pro všechny domácí kuchaře.

A na závěr máme výzvu pro naše zákazníky a fanoušky. Budeme velmi rádi za všechny příspěvky! Líbí nebo nelíbí se Vám něco na našich stránkách, zajímává Vás více nějaký produkt, rádi vaříte a chcete nám zasílat recepty, rádi píšete články o jídle, chcete si produkt prohlédnout před nákupem.... neváhejte a pište naší redakci!! na email: redakce@freshcook.cz. Předmět emailu nazvěte pro redakci Fresh COOK.

Těšíme se na Vaše příspěvky, ale samozřejmě i objednávky. Jsme rádi, když Vás budou výrobky bavit a budete spokojeni.

Děkujeme, za to, že Vás máme.

Přejeme krásný den a užijte si naše nové stránky!!

za Fresh COOK, Markéta Koudelková, Production Manager, Tel.: +420722588565

doprava zdarma

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení