Ken Hom asijské náčiní

21 položek

Značka Ken Hom vznikla podle jména světoznámého kuchaře Ken Hom. Je to kuchař, který Vás naučí vařit profesionálně asijská jídla. Není divu, že jeho restaurace MEE v Riu de Janeiru získala v březnu roku 2015 Michelinskou hvězdu. A my Vám přinášíme jeho sadu náčiní do kuchyně, které musí mít každý kuchař asijských jídel.

Výrobky jsou profesionální a je třeba si dobře přečíst návod, ale také se o náčiní dobře starat, aby jejich životnost byla co nejdelší.

Více se dozvíte o značce v záložce Ken Hom.

Ken Hom ken hom asie aisjaka kuchyne Ken Hom

Nabízíme dvě řady Ken Hom:

řada Every day

"Uhlíková ocel použitá pro pánve wok nabízí vynikající tepelnou vodivost, a proto je ideální pro vysoké teploty, rychlé vaření. To jsou důležité prvky pro míchaní, smažení. Ideální pro asijské vaření. "

řada Performance

"Tyto wok pánve představují to nejlepší ve své třídě v mé řadě nádobí. Halo-stick povlak je vynikající, díky němu ohřívá rychleji a potřebuje méně oleje. Míchání, smažení, vaření nebylo nikdy jednoduší! Miluji je a myslím že budete spokojeni"

 

Podkategorie

  • WOK PÁNEV Excelent

    NOVÁ ŘADA 2019 Tyto wok pánve z uhlíkové oceli jsou vhodné na všechny typy sporáků včetně indukce. Tato wok řada představuje to...
  • WOK PÁNVE Everyday

    Tato řada je určená pro všechny typy sporáků kromě idukce. Tyto uhlíkové pánve nabízejí skvělou tepelnou vodivost a jsou tak skvělý právě pro...
  • WOK PÁNVE Performance

    TATO ŘADA BUDE POSTUPNĚ NAHRAZENA ŘADOU EXCELENT, již pánev 35 cm je v prodeji pod řadou Excelent a další budou v průběhu tohoto měsíce. Tato...

Zobrazit:

www.freshcook.cz

Přihlášení

Tyto internetové strány používají soubory cookies. Tyto informace používáme pro zlepšení webových stránek, analytické služby a cílenou reklamu. Více info. Co jsou cookies.