Jamie Oliver potraviny

12 položek

Tyto potraviny by měli přinést pro Vaše jídlo něco nového a dát vzrušující chuť ke všedním jídlům.

Potraviny byly vyvinuty za spolupráce Jamie Oliver a vzhledem k náročným technickým požadavkům úzce ve spolupráci s různými výrobci po celém světě. Všechni  dodavatelé jsou certifikovaný na "British Retail Consortium BRC)".  Závody, kde jsou výrobky vyráběny jsou stále pravidelně kontrolovány.

Výrobky Vás budou inspirovat a přinesou Vám kreativitu do Vaší kuchyně.

Jamieho omáčky na těstoviny jsou ideální pro vytvoření rychlého a jednoduchého jídla s lahodnou chutí. Každý z receptů byl navržen Jamiem a byl vyráběn v Itálii z regionálních surovin v té nejvyšší kvalitě.

Jamieho unikátní řada pestos se skládá z nových a zajímavých chutí. Všichni jsou sestaveny dle Jamieho vlastní receptury a vyráběny v Ligurii, Itálie pouze z těch nejlepších ingrediencí, jako je CHOP bezvaječné Grana Padano, italské piniovými oříšky a místní pěstovanou bazalkou.

Jamieho řada Bruschetta je vyráběna v jižní Itálii za použití místních surovin té nejlepší kvality intenzivních chutí jako sušenými rajčaty, olivami a fenykl.

Jamieho olivové oleje jsou 100% italské a neuvěřitelně všestranný, zatímco balsamico se vyrábí v Modeně, oblast známá pro svou výrobu octa balsamico.

Předkrmy řady Jamieho nabízí skutečnou chuť Středomoří. Vyzkoušejte sušená rajčata, která se hodí na těstoviny, srdíčka artyčoků vmíchejte do krémového rizota nebo grilované papriky rozházejte na domácí pizzu.  

Vybírejte na našem e-shopu!!

jamie oliver oleje Jamie Oliver potraviny

Zobrazit:

doprava zdarma

kontakt fresh cook

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení